Jak zwykle w ramach Biegu Kazików odbył się też bieg charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację 7-letniego chłopca. Tradycyjnie zostały zorganizowane także biegi dla dzieci i młodzieży.
Tłumy podczas IV Biegu Kazików
Ponad 800 osób wzięło udział w tradycyjnym Biegu Kazików, który co roku jest częścią obchodów święta patrona Radomia - św. Kazimierza. W biegu głównym, na dystansie 10 kilometrów, zwyciężył radomianin - Mateusz Kaczor z RLTL Optima Radom z czasem 00:30:16. Wśród kobiet triumfowała Izabela Paszkiewicz z czasem 00:34:21.

Komentarze naszych czytelników
-
JUDASZE z PO.
2022-03-28 18:33:47
A gdzie TSECIA osoba w państwie.
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
![Radomiak pokazał jubileuszowe koszulki. 115 lat tradycji [WIDEO]](./zarzadzanie/uploads//artykuly/artykuly/2025/10/59497/a34d95f9993ebb912be1535eb31cbdfa-310-180.jpg)
Radomiak pokazał jubileuszowe koszulki. 115 lat tradycji [WIDEO]

Mamy prawdziwy hit z Radomia! Eksportowy spektakl rozchwytywany w całym kraju

Firmy z Wieniawy i Radomia wygrały przetarg na wykonanie Parku Kulturowego Stary Radom

Zbudują chodnik i ścieżkę rowerową na ul. Energetyków

Co spakować na wyjazd służbowy? Praktyczny przewodnik dla podróżujących biznesowo
