Sobota 21 maja
Kryspina, Wiktora, Jana
RADOM aktualna pogoda

Środkowa odchodzi z Radomki

dm, radomka.com 2022-05-10 15:03:00

W minioną niedzielę oficjalnie zakończył się sezon 2021/2022. Drużyny z Polic, Rzeszowa i Łodzi odebrały medale. Czas więc ogłosić pierwsze ruchy transferowe. W barwach E.Leclerc Moya Radomki Radom w przyszłym sezonie nie zobaczymy Frei Aelbrecht - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Belgijska środkowa zagrała 26 meczów, 98 setów. Zdobyła 256 punktów, z czego 16 zagrywką i 52 blokiem. Najwięcej oczek wywalczyła w meczu z #VolleyWrocław, gdzie zgarnęła także statuetkę najlepszej zawodniczki spotkania. Oprócz tej ma na swoim koncie jeszcze dwie nagrody MVP.

Komentarze naszych czytelników

  • KIBIC

    2022-05-10 17:34:36

    DZIĘKI ZA WALKĘ PRZEZ CAŁY SEZON.Myślę, że będzie nas  doskonale wspomnać  i nasze miasto RADOM , oraz oczwiście  radomskich Kibiców  Siatkówki , szczególnie tej żeńskiej. To wszystko pokazuje , że NASZ KLUB RADOMKA - MOYA MIMO TU  DUŻEGO BEZROBOCIA , STAĆ NAS W TYM MIEŚCIE NA PORZĄDNĄ, SIATKARSKĄ NA NAJWYŻSZYM SZCZEBLU DRUŻYNĘ.POWODZENIA NA NOWEJ DRODZE SIATKARSKIEGO ŻYCIA.

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych