Radomiak wygrywa z Wartą!

dm, radomiak.pl 2021-08-20 22:27:00

W meczu 5. kolejki PKO BP Ekstraklasy piłkarze Radomiaka Radom wygrali 1:0 z Wartą Poznań! Bramkę dla Zielonych zdobył Mario Rondon w 90. minucie gry. Dla podopiecznych trenera Dariusza Banasika to drugie zwycięstwo w tym sezonie. Brawo!!!

Radomiak Radom - Warta Poznań 1:0 (0:0)
Mario Rondón 90

Radomiak: 1. Filip Majchrowicz - 14. Damian Jakubik, 29. Raphael Rossi, 16. Mateusz Cichocki, 33. Dawid Abramowicz - 9. Leândro (88, 97. Dominik Sokół), 11. Michał Kaput, 55. Meik Karwot, 7. Miłosz Kozak (70, 20. Luís Machado) - 13. Maurides (62, 19. Karol Angielski), 10. Mateusz Radecki (88, 99. Mario Rondón).

Warta: 1. Adrian Lis - 2. Jan Grzesik, 16. Aleks Ławniczak, 4. Robert Ivanov, 3. Jakub Kiełb (65, 22. Konrad Matuszewski) - 10. Milan Corryn (75, 9. Mateusz Kuzimski), 6. Łukasz Trałka (76, 15. Michał Kopczyński), 21. Mateusz Kupczak, 20. Szymon Czyż (65, 17. Mateusz Czyżycki), 11. Michał Jakóbowski (57, 7. Mario Rodríguez) - 99. Adam Zreľák. Żółte kartki: Ławniczak, Kupczak.

Sędziował: Tomasz Musiał (Kraków).
Widzów: 4222.

W 56. minucie Leândro (Radomiak) nie wykorzystał rzutu karnego (Adrian Lis obronił).

W następnej kolejce radomianie zagrają na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę (28 sierpnia) o godz. 15:00.

Zapis tekstowej relacji na żywo - TUTAJ.