Niedziela 5 maja
Ireny, Waldemara, Piusa

Radomiak przegrał w sparingu z Wisłą Płock

dm, radomiak.pl 2023-11-17 15:12:00

W meczu kontrolnym rozegranym w Ząbkach piłkarze Radomiaka przegrali 0:1 z Wisłą Płock.

Zieloni stracili bramkę w 13. minucie gry, gdy Krzysztofa Bąkowskiego pokonał Nikola Sreckovic. Przez cały mecz nasz zespół dominował nad rywalem z Fortuna 1 Ligi, ale zabrakło skuteczności, m.in. Mikołaj Molendowski trafił w słupek, a Leandro uderzył w poprzeczkę.

RETRANSMISJA - TUTAJ.

27 listopada nasz zespół zagra z liderem PKO BP Ekstraklasy - Śląskiem Wrocław. Początek spotkania o godz. 19:00 na stadionie przy ul. Struga 63 w Radomiu. Do zobaczenia!

Radomiak Radom - Wisła Płock 0:1 (0:1)
Nikola Srećković 13

Radomiak: 31. Krzysztof Bąkowski (46 Wiktor Koptas) - 11. Daniel Pik (63, 14. Damian Jakubik), 16. Mateusz Cichocki, 92. Mike Cestor (46, 29. Raphael Rossi), 5. Hélder Sá (63, 33. Dawid Abramowicz) - 9. Leândro (63, 13. Jan Grzesik), 37. Mikołaj Molendowski, 8. Luizão, 18. Krystian Okoniewski (63, 70. Frank Castañeda), 7. Lisandro Semedo (63, 99. Edi Semedo) - 17. Leonardo Rocha (63, 96. Pedro Henrique).

Wisła: (I połowa) Bartłomiej Gradecki - Igor Drapiński (9 Denys Taraduda), Adam Chrzanowski, Ričardas Šveikauskas - Milan Spremo, Jakub Grič, Mateusz Szwoch, David Niepsuj - Jime, Nikola Srećković, Dawid Kocyła (37 Paweł Chrupałła). (II połowa) Piotr Zieliński - Beniamin Czajka, Ričardas Šveikauskas, Denys Taraduda - Fabian Hiszpański, Filip Lesniak, Radosław Cielemęcki, Kacper Laskowski - Krzysztof Janus, Sebastian Strózik, Paweł Chrupałła.

Sędzia przerwał w pojedynek w 75. minucie.