Sobota 26 listopada
Delfiny, Lechosława, Konrada
RADOM aktualna pogoda

Nawrocki nie jest już trenerem Czarnych

dm, wksczarni.pl 2022-11-25 10:28:00

Jacek Nawrocki za porozumieniem stron przestał pełnić obowiązki pierwszego trenera drużyny Cerrad Enea Czarni Radom - poinformował klub z PlusLigi na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Dziękujemy szkoleniowcowi Jackowi Nawrockiemu za pracę w klubie WKS Czarni Radom S.A., zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej. Kolejne informacje dotyczące sztabu szkoleniowego drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom zostaną podane w następnych oficjalnych komunikatach klubu - czytamy na wksczarni.pl.

Komentarze naszych czytelników

  • Miasto pada bo rządzi PO

    2022-11-25 10:32:10

    Już dwa lat Czarni upadają i nie pomoże ty żaden trener. Najpierw padła koszykówka , teraz padają Czarni a za chwilę PO weźmie się za Radomiaka. le noc to w ramach oszczędności postawią debilom tunel świetlny

  • Trener

    2022-11-25 13:44:50

    Fakt, pogrążanie w zapaści radomskiego sportu jest nader widoczne. Nie może być inaczej skoro zabito sport młodzieżowy. Z żalem można powspominać skukesy młodych siatkarzy, koszyjarzy, piłkarek nożnych itd. Brak zrozumienia dla sportu szkolnego i jego wagi, które zaczęło się za rządów w oświacie wiceprezydenta Semika przynosi obecnie pierwsze owoce. Niestety są one mocno cierpkie

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych