Piątek 29 marca
Wiktoryna, Helmuta, Ostapa
RADOM aktualna pogoda

Umowa o pracę i ponad 2 tys. zł brutto wynagrodzenia

bw 2016-03-24 11:00:00

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu organizuje giełdę pracy. Na szukających zatrudnienia czekają stanowiska kasjera handlowego.

Giełda odbędzie się w poniedziałek (18 kwietnia) o godz. 10.00 w pokoju 221 w Powiatowym Urzędzie Pracy. Auchan Polska Sp. z o.o. poszukuje pięciu kasjerów handlowych.

Wymagania:
• możliwość przyuczenia

Pracodawca oferuje:
• umowę o pracę na okres próbny
• dwie zmiany (6-14; 14-22)
wynagrodzenie: 2270 zł brutto
• miejsce pracy: Auchan Janki, ul. Mszczonowska 3, 05-090 Raszyn
• zapewniony dojazd do miejsca pracy

Zakres obowiązków:
• profesjonalna obsługa klienta, wykładanie towaru, dbanie o porządek na dziale i magazynie

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych