Wtorek 23 kwietnia
Jerzego, Wojciecha, Adalberta
RADOM aktualna pogoda

Praca za 2,5 tys. zł. Czeka ponad 30 stanowisk!

dm, PUP Radom 2015-08-06 10:47:00

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu organizuje aż trzy giełdy pracy na różne stanowiska. Jest szansa na pracę jako konsultant telefoniczny lub magazynier.

Poniedziałek (10 sierpnia), godz. 9, pokój nr 220.
TELBRIDGE Sp. z o.o.
8 osób na stanowisko: konsultant telefoniczny

Wymagania:
- komunikatywność
- poprawna dykcja
- podstawowa znajomość obsługi komputera

Zakres obowiązków:
- telefoniczna obsługa klienta

Pracodawca oferuje:
- pracę w ramach umowy zlecenia lub umowy o dzieło (pełny etat)
- wynagrodzenie: 2500 zł brutto
- miejsce pracy: Radom

Wydawanie skierowań w pok. 133.

Czwartek (13 sierpnia), godz. 10, pokój nr 220.
FIR Poland Sp. z o.o.
Stanowisko: mechanik utrzymania ruchu (technik/inżynie
r)

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe w utrzymaniu ruchu w firmach produkcyjnych
- mile widziane wykształcenie kierunkowe
- umiejętności mechaniczne, monterskie, elektryczne

- umowa na czas określony (trzy zmiany)
- wynagrodzenie 2400 zł brutto
- miejsce pracy: Pionki

- praca przy montażu maszyn produkcyjnych
- praca przy produkcji w dziale utrzymania ruchu

Wydawanie skierowań w pok. 130.

Poniedziałek (24 sierpnia), godz. 9, pokój nr 221.
Stokrotka Sp. z o.o.
23 osoby na stanowiska: magazynier sprzedawca; sprzedawca kasjer; sprzedawca stoiska mięsnego

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- książeczka sanitarno-epidemiologiczna (lub gotowość do jej wyrobienia)

- przyjmowanie i sprawdzanie dostaw towarów
- obsługa dokumentacji magazynowej
- właściwe składowanie towaru na magazynie
- obsługa kasy fiskalnej na sali sprzedaży
- dbanie o ekspozycję i jakość towaru, weryfikowanie terminów ważności
- obsługa klienta na stoisku mięsnym
- dbanie o wygląd lady mięsno-wędliniarskiej

- umowę na okres próbny (2 zmiany)
- wynagrodzenie: 1750 zł brutto

Szczegółowe informacje i wydawanie skierowań w pok. 133.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu