Piątek 29 marca
Wiktoryna, Helmuta, Ostapa
RADOM aktualna pogoda

Nowy klub fitness w Radomiu poszukuje osób do pracy [OGŁOSZENIE]

Mrs. Sporty Radom-Centrum 2019-03-10 16:37:00

Nowy klub - Mrs.Sporty Radom-Centrum poszukuje osób na stanowisko trener fitness i ekspert do spraw żywienia.

Jeśli chcesz stać się częścią dynamicznej marki i odpowiadasz poniższym oczekiwaniom, prześlij swoje CV na adres: zmyslowskiart@wp.pl, bądź zadzwoń: 502 292 531

Zakres obowiązków:

Prowadzenie treningu interwałowego.

Indywidualna opieka nad Klubowiczkami podczas treningu oraz realizacji programu żywieniowego.

Pozyskiwanie nowych Klubowiczek poprzez różnorodne formy promocji (ulicznej, telefonicznej, internetowej).

Sprzedaż członkostw.

Indywidualne planowanie i monitorowanie treningu.

Realizacja zadań administracyjnych, praca z komputerem.

Wspieranie właściciela klubu w realizacji założonych celów biznesowych.

Dbanie o estetykę i czystość klubu.

Oczekiwane umiejętności i kwalifikacje:

Wykształcenie kierunkowe związane z wychowaniem fizycznym (kursy trenerskie).

Minimum półroczne doświadczenie w pracy w klubie fitness lub w organizacji grupowych zajęć sportowych.

Doświadczenie w promocji i sprzedaży.

Dodatkowym atutem będzie wykształcenie bądź szkolenia z zakresu dietetyki i rehabilitacji sportowej.

Komunikatywność, asertywność, umiejętność zjednywania sobie ludzi.

Kreatywność, umiejętności organizacyjne, zdolność do podejmowania inicjatywy, dyspozycyjność.

Zorientowanie na świadczenie usług– praca z klientem.

Jako pracodawca oferujemu Ci:

Rozwojowe szkolenia w Akademii Mrs.Sporty, po których nasza koncepcja nie będzie miała przed Tobą tajemnic.

Ciągłe podnoszenie kwalifikacji i wymianę doświadczeń z innymi pracownikami sieci w ramach-kongresów i warsztatów Mrs.Sporty.

Perspektywę awansu na stanowisko managera klubu bądź referenta Akademii Mrs.Sporty.

Stałą umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi (praca ok. 25-40 godz. tygodniowo).

Zróżnicowaną, ciekawą, dającą satysfakcję pracę w energicznym zespole.

Możliwość korzystania z oferty klubu.

Jeśli chcesz stać się częścią dynamicznej marki i odpowiadasz powyższym oczekiwaniom, prześlij swoje CV na adres: zmyslowskiart@wp.pl, bądź zadzwoń: 502 292 531

Czekamy właśnie na Twoją kandydaturę!

Mrs.Sporty to osobisty klub sportowy dla kobiet znajdujący się w sąsiedztwie. Oferuje on metodę treningową oraz żywieniową odpowiednią dla kobiet w każdym wieku, pragnących osiągnąć swoje indywidualne cele, trenując jedynie 2-3 razy w tygodniu po 30 minut przy stałym wsparciu trenera.

Koncepcja opiera się na treningu interwałowym, w ramach którego wykonuje się naprzemiennie proste, lecz wysoce efektywne ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe. Program treningowy uzupełniony jest ponadto o odpowiednio zbilansowaną koncepcję żywieniową. Nasz klub to miejsce, w którym przyjemnie spędza się czas, robiąc przy okazji coś dobrego dla swojego zdrowia. Mrs.Sporty funkcjonuje od 2004 r. i w 8 krajach posiada już ponad 600 klubów zrzeszających ponad 200.000 entuzjastek.

Zapraszamy na mrssporty.pl.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu