Niedziela 26 czerwca
Jana, Pawła, Miromira
RADOM aktualna pogoda

Ambulans z Radomia dotarł do Winnicy

dm 2022-03-17 15:39:00

Ambulans przekazany przez Radomską Stację Pogotowia Ratunkowego bezpiecznie dotarł do ukraińskiej Winnicy. Taką informację przekazał burmistrz tego miasta.

Oprócz karetki do Ukrainy pojechały trzy auta dostawcze wypełnione po brzegi lekami, środkami opatrunkowymi i sprzętem medycznym, takim jak np. respiratory, inkubator, defibrylator, zestawy tlenowe i wiele innych rzeczy niezbędnych, by móc skutecznie nieść pomoc potrzebującym. 

- Dziękuję za przygotowanie tego transportu dyrekcji i wszystkim pracownikom radomskiego pogotowia. Oczywiście to nie koniec naszego wsparcia dla naszych wschodnich sąsiadów. Wciąż zbieramy dary, zarówno dla osób, które przyjechały do Radomia, jak i dla tych, którzy zostali w Ukrainie - mówi prezydent Radosław Witkowski.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych