Czwartek 18 sierpnia
Heleny, Bronisława, Ilony
RADOM aktualna pogoda

Zmiany w rozkładach jazdy dwóch miejskich linii

dm, MZDiK 2021-11-20 08:47:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że od dnia 20 listopada 2021 roku (sobota) ulegną korektom rozkłady jazdy autobusów linii 18 i 23. Zmiany będą polegały między innymi na przesunięciach godzin odjazdów wybranych kursów w związku z wnioskami pasażerów.

Na linii 18 zostaną wprowadzone następujące zmiany w kursowaniu autobusów: w dni powszednie przesunięcie kursu z pętli Dworzec PKP przez Nową Wolę do pętli Pruszaków z 4:16 na 4:18; w dni powszednie przesunięcie kursu z pętli Pruszaków przez Nową Wolę do pętli Pruszaków z 5:50 na 5:45; w dni powszednie skrócenie kursu o 22:20 z pętli Pruszaków przez Nową Wolę do pętli Dworzec PKP; w dni powszednie likwidacja kursu zjazdowego o 23:44 z pętli Pruszaków do zajezdni Żakowice oraz zastąpienie go nowym kursem zjazdowym o 23:26 z pętli Dworzec PKP do zajezdni Żakowice; w dni wolne od pracy skrócenie kursu o 22:30 z pętli Pruszaków przez Nową Wolę do pętli Dworzec PKP; w dni wolne od pracy likwidacja kursu zjazdowego o 23:57 z pętli Pruszaków do zajezdni Żakowice oraz zastąpienie go nowym kursem zjazdowym o 23:36 z pętli Dworzec PKP do zajezdni Żakowice. Wprowadzone zostaną poza tym drobne przesunięcia innych kursów zjazdowych z pętli Pruszaków, a także korekty czasów przejazdów autobusów pomiędzy wybranymi przystankami na trasie (dotyczy to wszystkich dni tygodnia).

Na linii 23 będzie wprowadzona tylko jedna zmiana: w dni powszednie przesunięcie kursu z pętli Wólka Klwatecka / Mroza do pętli Malczew z 21:04 na 21:07.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych