Sobota 2 lipca
Jagody, Urbana, Martyniana
RADOM aktualna pogoda

Zbiórka na rzecz zwierzaków z radomskiego schroniska

dm, UM Radom 2021-12-21 09:53:00

W Urzędzie Miejskim trwa doroczna zbiórka darów na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu. Potrzebna jest przede wszystkim sucha i mokra karma dla psów i kotów, a także ryż kasza i makaron. Przydadzą się także miski, koce i kołdry niezbędne do wyłożenia boksów.

- Trwa już trudny, zimowy czas dla podopiecznych radomskiego schroniska. Dlatego podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku, w trosce o naszych czworonożnych przyjaciół zorganizowaliśmy zbiórkę karmy i produktów przeznaczonych dla zwierzaków. Jak zawsze liczymy na wielkie serca radomian i hojne wsparcie naszej zbiórki. Wspólnie pokażmy, że los bezdomnych zwierząt nie jest nam obcy i sprawmy, aby tegoroczne Święta Bożego Narodzenia były dla nich pełne ciepła. Oczywiście miasto każdego roku przeznacza pieniądze na opiekę nad zwierzętami, ale wsparcie mieszkańców jest zawsze bezcenne - mówi prezydent Radosław Witkowski.

Dary można zostawiać od poniedziałku do soboty w godzinach 7.30 - 19.00 w holu Urzędu Miejskiego od strony ulicy Żeromskiego. Zbiórka trwa do 22 grudnia.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych