Czwartek 7 lipca
Estery, Metodego, Kiry
RADOM aktualna pogoda

Zawieszenie linii 20 podczas ferii zimowych

dm, MZDiK 2022-01-29 08:22:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że związku z feriami zimowymi, w dniach od 31 stycznia 2022 roku (poniedziałek) do 11 lutego 2022 roku (piątek) będzie zawieszone kursowanie linii 20, jeżdżącej w dni nauki szkolnej między pętlami Malczew a Ustronie / Radomskiego.

W tym okresie będzie jednocześnie zawieszone funkcjonowanie poniższych przystanków, obowiązujących wyłącznie dla autobusów linii 20: Grzebieniowa / Źródłowa 01 i 02 (w obu kierunkach, przy skrzyżowaniu ulic Grzebieniowej, Idalińskiej i Źródłowej); Ustronie / Radomskiego 01 (przystanek końcowy przy ulicy Radomskiego, w sąsiedztwie pływalni Neptun). Zgodnie z informacją umieszczoną na rozkładach jazdy, autobusy miejskie linii 20 kursują wyłącznie w dni nauki szkolnej.

Na pozostałych liniach komunikacji miejskiej w Radomiu nie będzie żadnych dodatkowych ograniczeń kursowania autobusów podczas zimowych ferii szkolnych.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych