Czwartek 30 czerwca
Emilii, Lucyny, Marcjala
RADOM aktualna pogoda

Zawaliła się część kamienicy w centrum Radomia!

dm, PAP, KWP, rmf24.pl 2022-02-17 17:33:00

Przy ul. 25 Czerwca w Radomiu zawaliła się część kamienicy. Jak podaje straż pożarna, przyczyną były najprawdopodobniej prace ziemne prowadzone przy budynku.

Strażacy dostali zgłoszenie tuż po godz. 15. Zawaliła się część kamienicy przy ulicy 25 Czerwca. Uszkodzeniu uległy dwa mieszkania.

Według strażaków, do zawalenia doszło prawdopodobnie w wyniku prowadzonych prac ziemnych. - Przed naszym przyjazdem czworo mieszkańców domu samodzielnie opuściło budynek. Jedną z mieszkanek, starszą panią, ewakuowali strażacy. Na tę chwilę nie mamy informacji o osobach poszkodowanych - przekazał PAP Dominik Szymczyk z radomskiej straży pożarnej. Dodał, że katastrofa nie ma związku z silnym wiatrem.

Na miejscu działało 5 zastępów straży pożarnej, w tym grupa operacyjna komendanta miejskiego wraz z zastępcą komendanta miejskiego PSP w Radomiu. Miejsce zdarzenia jest zabezpieczone. Pojawili się także przedstawiciele innych służb oraz Urzędu Miejskiego w Radomiu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych