Czwartek 30 czerwca
Emilii, Lucyny, Marcjala
RADOM aktualna pogoda

Wnioski o dofinansowanie z PFRON

dm, MOPS 2022-01-10 09:44:00

Od 3 stycznia 2022 roku Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej przyjmuje wnioski o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Wnioski można składać do urn umieszczonych w Ośrodku.

W związku z rozpoczynającym się od stycznia 2022 roku nowym okresem przyjmowania wniosków o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu informuje, że o przyznaniu dofinansowania do uczestnictwa w turnusie rehabilitacyjnym w 2022 roku nie decyduje kolejność złożenia wniosku.

Wnioski o dofinansowanie są już dostępne i wydawane w siedzibie głównej Ośrodka przy ul. Limanowskiego 134 (wejście B) oraz na stronie internetowej www.mops.radom.pl – wzory wniosków.

Wnioski w wersji papierowej należy składać do urn umieszczonych przy wejściem głównym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu oraz przy wejściu B. MOPS prosi o wrzucanie wniosków umieszczonych w kopertach lub koszulkach.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych