Niedziela 3 lipca
Anatola, Jacka, Ottona
RADOM aktualna pogoda

Spotkanie konsultacyjne na temat rewitalizacji

dm, UM Radom 2022-01-19 15:07:00

Do 21 stycznia można zgłaszać chęć udziału w spotkaniu organizowanym w ramach konsultacji społecznych projektu Uchwały Rady Miejskiej w Radomiu w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Miasta Radomia.

Foto: UM Radom

Spotkanie odbędzie się 26 stycznia w godz. 16.00-17.30- z uwagi na pandemię Covid19 zostanie zorganizowane w trybie online. Aby wziąć z nim udział należy zgłosić się:

· telefonicznie dzwoniąc w dni robocze pod nr 48 36 20 777 lub 48 36 20 161 w godz. 7.30-15.30,

· mailowo pod adresem rewitalizacja@umradom.pl

· osobiście w Biurze Rewitalizacji ul. Rynek 1, pokój nr 7 w dni robocze w godz. 7.30-15.30.

W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko oraz adres mailowy, na który w dniach 24-25 stycznia zostanie wysłany link do spotkania.

Celem konsultacji jest zebranie uwag mieszkańców dotyczących granic proponowanych obszarów: zdegradowanego i rewitalizacji wyznaczonych na podstawie przeprowadzonej dla całego miasta Diagnozy służącej wyznaczeniu obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Radomia.

Z projektem uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji wraz z mapami przedstawiającymi proponowane granice obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji, Diagnozą służącą wyznaczeniu obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Radomia oraz formularzem konsultacyjnym można się zapoznać:

a) w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Radomiu https://bip.radom.pl/ w zakładce Konsultacje społeczne

b) na stronie internetowej miasta Radomia www.konsultacje.radom.pl

c) w czterech punktach obsługujących konsultacje społeczne:

· Biuro Rady Miejskiej ul. Rynek 1 (pokój 103),

· Biuro Obsługi Mieszkańca - ul. Kilińskiego 30 (pokój nr 19),

· Wieloosobowe stanowisko ds. komunikacji społecznej, ul. Żeromskiego 53 (pok. 104),

· Centrum Organizacji Pozarządowych, Rynek 15 (recepcja)

Zapraszamy do udziału w spotkaniu oraz skorzystania z innych form konsultacji i wyrażenia swojej opinii.

Przyjęcie uchwały w sprawiewyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Miasta Radomia jest etapem poprzedzającym opracowanie „Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Miasta Radomia na lata 2022-2032”.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych