Czwartek 30 czerwca
Emilii, Lucyny, Marcjala
RADOM aktualna pogoda

Radomska iluminacja świąteczna wybrana najpiękniejszą w woj. mazowieckim

dm, UM Radom 2022-01-12 15:53:00

Radom po raz szósty zwyciężył w etapie wojewódzkim plebiscytu „Świeć się z Energą", czyli konkursu na najpiękniejszą iluminację świąteczną. Dzięki głosom internautów do kolejnych radomskich organizacji pozarządowych trafi energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł.

Foto: UM Radom

- Dziękuję wszystkim, którzy kolejny raz oddali głosy na Radom. To potwierdzenie, że nasza świąteczna dekoracja podoba się mieszkańcom. Jednocześnie jest to wymierna korzyść dla radomskich stowarzyszeń, które dzięki nagrodzie będą mogły jeszcze lepiej działać. Oczywiście zachęcam wszystkich także do głosowania na nasze miasto również w finale krajowym - mówi prezydent Radosław Witkowski.

W finale ogólnopolskim o tytuł "Świetlnej Stolicy Polski” i kolejne nagrody o łącznej wartości 40 tys. zł będzie walczyło 16 miast, które wygrały w swoich województwach. Głosowanie w tym etapie plebiscytu rozpocznie się w piątek, 14 stycznia i potrwa do 25 stycznia.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych