Czwartek 30 czerwca
Emilii, Lucyny, Marcjala
RADOM aktualna pogoda

Przetarg na budowę boiska rozstrzygnięty

dm, UM Radom 2022-02-21 15:23:00

Wkrótce ruszą prace przy budowie nowego, wielofunkcyjnego boiska wraz z bieżnią przy Zespole Szkół Elektronicznych. Urząd Miejski rozstrzygnął przetarg na wykonanie prac. Wygrała firma KB Voyager z Radomia, której oferta opiewała na nieco ponad 948 tys. zł.

Foto: UM Radom

To kolejna inwestycja, która zostanie zrealizowana w Zespole Szkół Elektronicznych w ramach Budżetu Obywatelskiego. Wcześniej - przypomnijmy - szkoła wzbogaciła się także o boisko piłkarskie.

Nowe, wielofunkcyjne boisko będzie miało wymiary 24x44 m i poliuretanową nawierzchnię. Powstanie też trzytorowa bieżnia, zakończona skocznią do skoku w dal. Wykonawca będzie miał też za zadanie zamontować oświetlenie, wyposażyć boisko w niezbędny sprzęt i zagospodarować teren wokół.

Zwycięzca przetargu na wykonanie wszystkich prac ma 5 miesięcy.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych