Czwartek 7 lipca
Estery, Metodego, Kiry
RADOM aktualna pogoda

Pobili mężczyznę na przystanku autobusowym

dm, KWP 2022-01-15 09:33:00

Zarzut pobicia o charakterze chuligańskim został przedstawiony trzem mężczyznom, którzy na ulicy Chrobrego w Radomiu pobili 20-letniego mieszkańca Radomia. W ujęciu jednego z nich pomogli pracownicy ochrony pobliskiej galerii handlowej.

Do zdarzenia doszło na jednym z przystanków przy ulicy Chrobrego. Trzej mieszkańcy Radomia (27-35 lat) zaatakowali 20-letniego mężczyznę stojącego na przystanku autobusowym. Sprawcy uderzali go pięściami po twarzy oraz kopali po całym ciele.

Policjanci z Komisariatu I Policji w Radomiu już kilka minut po zdarzeniu zatrzymali pierwszego z podejrzanych o pobicie, który po zajściu wszedł na teren pobliskiej galerii handlowej, gdzie został ujęty przez pracowników ochrony. Kolejnych dwóch mężczyzn zatrzymano tego samego dnia, dzięki pracy operacyjnej „kryminalnych”.

Sprawcom zostały przedstawione zarzuty pobicia o charakterze chuligańskim. Wszyscy przyznali się do zarzucanego im czynu. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Radom-Wschód w Radomiu zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych