Czwartek 30 czerwca
Emilii, Lucyny, Marcjala
RADOM aktualna pogoda

Objazdy dla dwóch miejskich linii na Firleju [MAPKA]

dm, MZDiK 2021-12-21 12:49:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przewidywanym większym natężeniem ruchu przy cmentarzu komunalnym oraz brakiem możliwości zawracania na pętli, w dniu 24 grudnia 2021 roku (piątek, Wigilia) w godzinach około 10:00-15:00 będą objazdy dla linii 4 i 13.

W godzinach około 10:00-15:00 autobusy linii 4 i 13 będą kursowały następującymi objazdami tylko w stronę Firleja: linia 4 ulicami Warszawską, Aleksandrowicza (obok szpitala na Józefowie), przez rondo Powstańców Warszawy, a następnie Mieszka I i Ofiar Firleja - do przystanku Firlej / Cmentarz 05 (przed główną bramą nekropolii); linia 13 stałą trasą do pętli Józefów / Szpital, a następnie ponownie ulicą Aleksandrowicza, przez rondo Powstańców Warszawy, Mieszka I oraz Ofiar Firleja - do przystanku Firlej / Cmentarz 05 (przed główną bramą nekropolii).

Uwaga! Autobusy linii 4 będą zatrzymywały się na przystankach Aleksandrowicza / Warszawska (NŻ) 03 (między Warszawską a mostem nad Mleczną) i Józefów / Szpital 01 (w stronę ronda). Autobusy linii 13 na trasie objazdu nie będą stawać nigdzie między przystankami Józefów / Szpital 04 (na pętli) a Firlej / Cmentarz 05 (przed nekropolią). Powrót sprzed cmentarza będzie odbywał się stałymi trasami, to znaczy: linia 4 ulicami Ofiar Firleja oraz Warszawską, a linia 13 - Ofiar Firleja, Warszawską, Aleksandrowicza, rondo Powstańców Warszawy i Mieszka I.

Dla innych pojazdów nie będzie wprowadzanych żadnych zmian w organizacji ruchu w okolicach cmentarza na Firleju. MZDiK apeluje jednak do kierowców, żeby z uwagi na skierowanie autobusów powyższym objazdem nie parkowali samochodów po północnej stronie ulicy Ofiar Firleja - szczególnie na odcinku w okolicach przystanku i głównej bramy cmentarza (od Mieszka I do pawilonów handlowych).

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych