Czwartek 7 lipca
Estery, Metodego, Kiry
RADOM aktualna pogoda

Nowy punkt testów w kierunku COVID-19 w Radomiu

dm 2022-01-19 10:15:00

Z uwagi na wzrost zakażeń koronawirusem i rosnące potrzeby pacjentów, Centrum Medyczne Corten Medic otwiera nowy Punkt Diagnostyki Mobilnej COVID-19 w Radomiu. Nowopowstały punkt mieści się przy ulicy Chrobrego 33 (obok budynku Biblioteki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego).

Corten Medic w swoim radomskim punkcie wprowadza możliwość wykonania testów antygenowych, typu PCR oraz na przeciwciała przeciw SARS-CoV-2. W punktach pobrań pacjenci mają możliwość skorzystania z testów wyłącznie komercyjnie. Testy są wykonywane również na zlecenia firm, chcących przebadać swoich pracowników.

Pacjenci potrzebujący przebadania się w kierunku COVID-19 mają możliwość skorzystania w Punktach Diagnostyki Mobilnej COVID-19 z testów takich jak:

* test genetyczny RT-PCR wykrywający koronawirusa w organizmie (wynik 24-94h)
* szybki wymazowy test na antygeny koronawirusa (wynik ok. 15-20 min)
* szybki test kasetkowy na przeciwciała Anty-Sars-CoV-2 (wynik 6 min.)

Jak skorzystać z testu? Aby wykonać badanie należy kupić usługę wykonania wybranego testu za pośrednictwem stron internetowej www.cortenmedic.pl/corten-store i przyjść do Punktu Diagnostyki Mobilnej COVID-19 z potwierdzeniem zapłaty, na podstawie którego będzie wykonany test.

Punkt diagnostyki COVID-19 przy ul. Chrobrego 33 działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Godziny przyjmowania pacjentów we wszystkich punktach badań w kierunku COVID- 19 są dostępne i aktualizowane na stronie: www.cortenmedic.pl/pdm-covid-19/.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych