Czwartek 30 czerwca
Emilii, Lucyny, Marcjala
RADOM aktualna pogoda

MOPS i ZUS w piątek także nieczynne

dm, MOPS, ZUS 2022-01-04 13:23:00

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Radomiu, podobnie jak Urząd Miejski i inne urzędy, będą w najbliższy piątek (7 stycznia) nieczynne.

- W najbliższy piątek, 7 stycznia Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej będzie nieczynny. To dzień wolny ustalony w zamian za przypadający w sobotę Nowy Rok - poinformowała Justyna Piątek, rzecznik prasowy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

- Dzień po Święcie Trzech Króli będzie dla ZUS dniem wolnym od pracy. Wynika to bezpośrednio z zapisów kodeksu pracy, który nakazuje odebranie dnia wolnego za 1 stycznia, czyli Nowy Rok, przypadający w sobotę. Urzędnicy zapraszają do placówek w pozostałe dni robocze. Tego dnia nie będzie działać także Centrum Obsługi Telefonicznej. Do dyspozycji klientów pozostaje Platforma Usług Elektronicznych ZUS oraz specjalna infolinia do obsługi spraw związanych z Polskim Bonem Turystycznym (tel. 22 11 22 111) - powiedział natomiast Piotr Olewiński z ZUS.

Tego dnia Urząd Miejski będzie nieczynny

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych