Sobota 2 lipca
Jagody, Urbana, Martyniana
RADOM aktualna pogoda

Mieszkania Plus w Radomiu coraz bliżej odbiorów przez nowych lokatorów

dm, warszawa.tvp.pl 2022-01-29 20:31:00

Mieszkania Plus w Radomiu prawie gotowe. Pierwsi najemcy za kilkanaście dni będą wybierali lokale i podpisywali umowy.

O lokal w ramach programu Mieszkanie Plus stara się ponad tysiąc sto rodzin. Finalnie klucze do mieszkań odbierze 124 najemców.

- Jesteśmy w trakcie weryfikacji czynszowej. Ten proces zakończymy mniej więcej do 15 lutego i w drugiej połowie miesiąca ogłosimy listę najemców. Zakładamy, że pierwsze rodziny w Radomiu wprowadzą się na przełomie pierwszego i drugiego kwartału bieżącego roku - mówi Krystyna Wąchała-Malik, członek zarządu PFR Nieruchomości.

Weryfikacja czynszowa to sprawdzenie, czy chętni najemcy nie są zadłużeni oraz czy ich dochody pozwolą na opłacenie czynszu i rachunków.

W ramach rządowego programu w Radomiu powstały dwa siedmiokondygnacyjne bloki przy ulicy Tytoniowej. Mieszkania będą wykończone pod klucz. Większość z nich to lokale 3-pokojowe. Trwają tam już ostatnie prace wykończeniowe i montażowe.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych