Czwartek 7 lipca
Estery, Metodego, Kiry
RADOM aktualna pogoda

Lokale w kamienicy Deskurów czekają na najemców

dm, UM Radom 2022-01-18 16:16:00

Miejski Zarząd Lokalami ogłosił kolejne przetargi na najem pomieszczeń w kamienicy Deskurów. Jest wśród nich lokal o powierzchni 22 m kw. mieszczący się na parterze.

Foto: UM Radom

Zgodnie z regulaminem przetargu, może on zostać przeznaczony na działalność handlowo-usługową, w tym np. sklep muzealny, galerię sztuki lokalnych twórców, sklep z produktami regionalnymi, a także produkcję lub usługi z zakresu sztuk wizualnych, działalności wydawniczej, produkcji filmowej, telewizyjnej, radiowej i muzycznej, mody i wzornictwa, reklamy oraz usługi nawiązujące do tradycji rzemieślniczych, w tym ginących zawodów.

Do wynajęcia w kamienicy Deskurów jest także siedem boksów biurowych usytuowanych na poddaszu i przeznaczonych na prowadzenie działalności gospodarczej.

Oferty można składać do 26 stycznia. Szczegóły na stronie http://bip.mzlradom.pl/.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych