Czwartek 30 czerwca
Emilii, Lucyny, Marcjala
RADOM aktualna pogoda

Koronawirus w Czarnych. Kolejny mecz przełożony

dm, wksczarni.pl 2022-01-10 16:16:00

Informujemy, że w wyniku przeprowadzonych testów na obecność koronawirusa, część zawodników drużyny Cerrad Enea Czarni Radom otrzymało wyniki pozytywne. W związku z tym, w uzgodnieniu z Polską Ligą Siatkówki, przełożony zostaje najbliższy domowy mecz z Asseco Resovia Rzeszów (planowany na 14.01.2022) - poinformował klub z PlusLigi na swojej oficjalnej stronie.

Zakażeni zawodnicy zostali poddani izolacji, a ich stan zdrowia jest stale monitorowany. Klub pozostaje również w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Radomiu. Klub wystosował oficjalne pismo do Polskiej Ligi Siatkówki S.A. oraz pozostaje w stałym kontakcie z zarządzającym rozgrywkami PlusLigi w celu rozegrania przełożonych spotkań w najbliższym możliwym terminie. Terminy meczów zostaną podane niezwłocznie po ich ustaleniu wspólnie z ligą oraz drużynami przeciwnymi. O kolejnych działaniach, sytuacji epidemicznej w drużynie oraz nowych terminach spotkań będziemy informować na bieżąco w kolejnych komunikatach - czytamy na wksczarni.pl.

Oznacza to, że siatkarskie granie w hali RCS przy ul. Struga zaingurują jednak zawodniczki Radomki, które w poniedziałek (17 stycznia) o godz. 17:30 zagrają tam z beniaminkiem Tauron Ligi, Uni Opole.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych