Czwartek 30 czerwca
Emilii, Lucyny, Marcjala
RADOM aktualna pogoda

Komunikat Urzędu Miejskiego

dm, UM Radom 2022-02-11 09:20:00

Urząd Miejski informuje, iż w dniach od 11.02.2022 r. do dnia 28.02.2022 r. będą dostarczane podatnikom decyzje w sprawie ustalenia wysokości podatku od nieruchomości oraz podatku rolnego i leśnego na 2022 r.

Podatek można uregulować:

- drogą elektroniczną, dokonując przelewu na rachunek wskazany w decyzji podatkowej;

- w opłatomacie znajdującym się w Urzędzie Miejskim w Radomiu, ul. Kilińskiego 30, po wypełnieniu elektronicznego formularza wpłaty, zgodnie z danymi wskazanymi w decyzji podatkowej;

- za pośrednictwem platformy IBOM, taką możliwość mają podatnicy, którzy otrzymali dostęp do informacji o zobowiązaniach wobec Urzędu Miejskiego w Radomiu;

- za pośrednictwem placówek pocztowych, banków i agencji płatniczych podatnicy, którzy dokonywać będą wpłat w ww. placówkach zobowiązani będą do uiszczenia prowizji z własnych środków.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych