Czwartek 7 lipca
Estery, Metodego, Kiry
RADOM aktualna pogoda

Głosuj na radomską iluminację

dm, UM Radom 2021-12-27 13:01:00

Trwa głosowanie w Plebiscycie Miast „Świeć się z Energą”. To konkurs na najpiękniejszą świąteczną iluminację. O zwycięstwo jak co roku walczy też Radom, który już pięć razy wygrywał na etapie wojewódzkim.

Foto: UM Radom

W tym roku zwycięzca regionalny może liczyć na atrakcyjne nagrody w postaci energooszczędnego sprzętu o wartości 10.000 zł. W finale akcji do zdobycia jest tytuł "Świetlnej Stolicy Polski” oraz nagrody o łącznej wartości aż 40.000 zł, w tym urządzenia AGD i lampy UV-C. Na laureata czeka też nowoczesna instalacja fotowoltaiczna do zamontowania np. w placówce opiekuńczo-wychowawczej.

- Zachęcam do głosowania na Radom. Nasza świąteczna dekoracja jest rzeczywiście barwna i efektowana, a w tym roku została jeszcze wzbogacona o dodatkowe elementy. Mam nadzieję, że po raz kolejny radomianie zaangażują się w głosowanie, a w efekcie kolejne organizacje pozarządowe będą mogły cieszyć się ze sprzętu AGD i działać jeszcze lepiej - mówi wiceprezydent Mateusz Tyczyński.

W wojewódzkim etapie plebiscytu można bezpłatnie głosować online na stronie: https://polskatimes.pl/p/kandydaci/1011137/?type=other. Głosowanie potrwa do 11 stycznia 2022 r. Na miasta biorące udział w konkursie można oddać do 10 głosów dziennie.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych