Poniedziałek 4 lipca
Malwiny, Izabeli, Aureliana
RADOM aktualna pogoda

Elektronik będzie miał nowe boisko

dm, UM Radom 2022-01-26 15:07:00

Zespół Szkół Elektronicznych wzbogaci się o nowe, wielofunkcyjne boisko wraz z bieżnią. Urząd Miejski ogłosił przetarg na jego budowę. Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. Projekt zwyciężył w głosowaniu uzyskując wśród projektów instytucjonalnych największą liczbę głosów.

Foto: UM Radom

- Elektronik, który należy do czołówki szkół technicznych w Polsce, kolejny raz pokazał, że potrafi nie tylko bardzo dobrze kształcić, ale też skutecznie mobilizować mieszkańców. Przypomnę, że wcześniej, również w ramach Budżetu Obywatelskiego, zostało wybudowane boisko piłkarskie. Teraz dzięki głosom radomian powstanie nowe boisko wielofunkcyjne, które będzie służyło zarówno uczniom szkoły, jak również mieszkańcom osiedla - mówi wiceprezydent Mateusz Tyczyński.

Boisko będzie miało wymiary 24x44 m i poliuretanową nawierzchnię. Powstanie też trzytorowa bieżnia, zakończona skocznią do skoku w dal. Wykonawca będzie miał też za zadanie zamontować oświetlenie, wyposażyć boisko w niezbędny sprzęt i zagospodarować teren wokół.

Na oferty od zainteresowanych firm Urząd Miejski czeka do 11 lutego. Zwycięzca przetargu na wykonanie wszystkich prac będzie miał 5 miesięcy.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych