Sobota 2 lipca
Jagody, Urbana, Martyniana
RADOM aktualna pogoda

Czasowe ograniczenia w funkcjonowaniu biura SPPN

dm, MZDiK 2022-01-27 10:40:00

MZDiK poinformowało, że ze względu na znaczny wzrost liczby zachorowań na koronawirusa, od 31 stycznia 2022 roku aż do odwołania będą wprowadzone ograniczenia w funkcjonowaniu biura Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego przy ulicy Szewskiej 10. - Zachęcamy do płatności bezgotówkowych oraz do kontaktów najlepiej drogą elektroniczną - czytamy na stronie miejskiej spółki.

W biurze SPPN przy ulicy Szewskiej 10 na Mieście Kazimierzowskim zostanie wstrzymana możliwość uiszczania opłat gotówkowych. W kasie będzie można płacić wyłącznie za pomocą karty. Najlepiej jednak opłatę dodatkową z tytułu niewniesienia należności za parkowanie pojazdu w strefie uiścić przelewem na konto MZDiK - na numer rachunku 95 1240 5703 1111 0010 4998 0285. Szczegóły są na naszej stronie (STREFA PARKOWANIA > opłaty za parkowanie).

Wnioski o wydanie abonamentu oraz inną korespondencję związaną ze Strefą Płatnego Parkowania Niestrzeżonego prosimy wysyłać drogą elektroniczną (e-mail: biurosppn@mzdik.pl). Można je także wrzucać do urny w biurze strefy.

MZDiK

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych