Czwartek 7 lipca
Estery, Metodego, Kiry
RADOM aktualna pogoda

Brak możliwości wypełniania wniosków w siedzibie MOPS

dm, MOPS 2022-01-24 09:01:00

W związku z rozwijającą się sytuacją pandemiczną, od 20 stycznia 2022 roku nie ma możliwości wypełniania wniosków w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu.

Pobrane druki należy wypełnić w domu, a następnie wrzucić do urn umieszczonych w Ośrodku (urna przy wejściu głównym czynna do godziny 19:00, urna przy wejściu B czynna w godzinach pracy MOPS).

Wnioski można wysłać także za pośrednictwem Poczty Polskiej lub w wersji elektronicznej za pośrednictwem E-PUAP. Wnioski o dodatek osłonowy dostępne będą również w Zespołach Pracy Socjalnej.

- Apelujemy, aby wnioski wypełniać dokładnie. Wzory poprawnie wypełnionych wniosków dostępne są na stronie internetowej www.mops.radom.pl w zakładce wzory poprawnie wypełnionych wniosków. Osoby wzywane do uzupełnienia wniosków mogą wejść na teren Ośrodka wyłącznie po spełnieniu wymogów sanitarnych - dezynfekcja rąk, obowiązkowa maseczka. Kasa Ośrodka czynna będzie na dotychczasowych zasadach - mówi Justyna Piątek, rzecznik prasowy MOPS w Radomiu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych