Poniedziałek 4 lipca
Malwiny, Izabeli, Aureliana
RADOM aktualna pogoda

30. Finał WOŚP w Radomiu [ZDJĘCIA]

dm, UM Radom 2022-01-30 21:29:00

Za nami 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze były zbierane na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W Radomiu finał tradycyjnie zorganizował Hufiec ZHP Radom-Miasto. W kweście wzięło udział trzystu wolontariuszy.

Foto: UM Radom

Z uwagi na pandemię organizatorzy zrezygnowali z głównego koncertu, ale nie zabrakło innych atrakcji. W Kamienicy Deskurów, na zadaszonym patio odbył się koncert z udziałem m.in. Radomskiej Szkoły Rocka, Grupy Pod Strzechą oraz Mistrza i Małgorzaty.

Stowarzyszenie "Biegiem Radom" zorganizowało w parku im. T. Kościuszki tradycyjny bieg „Policz się z cukrzycą”, a w PSP nr 4 odbył się tradycyjny turniej piłkarski. Zbiórkę pieniędzy wsparły też Radomskie Klasyki. Z dużym zainteresowaniem spotkała się prezentacja aut lamborgini. Na ulice Radomia wyjechały także samochody amerykańskie.

Wciąż trwają jeszcze internetowe licytacje. M.in. prezydent Radosław Witkowski oferuje możliwość rozegrania meczu siatkówki lub koszykówki w nowej hali Radomskiego Centrum Sportu. Zaprasza do udziału w licytacji osoby, które wraz z grupą swoich przyjaciół, zechcą spędzić popołudnie w hali przy ul. Struga i zmierzyć się z drużyną prezydenta Radomia. Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/sportowe-popoludnie-w-hali-rcs-11758231515?fbclid=IwAR3xTT1cjV-iljKrHSmz4CBcbbFwwYl6fPIXkZfKs-gaifO9b-fLIXobVgk.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych