Czwartek 30 czerwca
Emilii, Lucyny, Marcjala
RADOM aktualna pogoda

3-letnie dziecko w stanie krytycznym. Zatrzymano ojca

dm, KWP, wp.pl 2022-02-17 12:25:00

Do Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu trafiło 3-letnie dziecko. Maluch przeszedł operację. Jego stan nadal jest określany jako krytyczny. Dziecko miało ślady wskazujące na pobicie. Zatrzymano ojca 3-latka.

Informacje o stanie zdrowia 3-letniego dziecka przekazała w czwartek rzeczniczka szpitala Karolina Gajewska. Wcześniej informacje w tej sprawie udzieliła policja w Kozienicach. We wtorek rano dyżurny tamtejszej policji otrzymał zgłoszenie od pracowników Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

Mundurowemu przekazano, że pogotowie ratunkowe zabrało z jednego z mieszkań w jednej z gmin na terenie powiatu kozienickiego 3-letnie dziecko. Poinformowano o tym, że u ofiary wykryto obrażenia ciała spowodowane najprawdopodobniej stosowaniem pomocy.

3-letnie dziecko w stanie krytycznym. Ma ślady pobicia

U dziecka doszło do zatrzymania krążenia i urazu głowy. W tym stanie trafił na oddział neurochirurgii szpitala. Tam został poddany operacji usunięcia krwiaka. Stan dziecka był krytyczny.

Aktualnie maluch przebywa na Oddziale Anestezjologii, Intensywnej Terapii i Leczenia Bólu. Jego stan wciąż jest poważny.

Zatrzymano ojca

Z nieoficjalnych informacji Polskiej Agencji Prasowej wynika, że w tej sprawie zatrzymano ojca dziecka. Prokuratura Rejonowa w Kozienicach prowadzi odpowiednie czynności z udziałem zatrzymanego.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych