Sobota 2 lipca
Jagody, Urbana, Martyniana
RADOM aktualna pogoda

Spotkania z techniką w Resursie

dm 2022-06-06 14:49:00

Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska" we współpracy z Radomską Radą Federacji Stowarzyszeń Naukowo – Technicznych NOT zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Fakty i mity. Spotkania z techniką.

Projekt skierowany jest do wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu aktualnych prac nad nowymi technologiami wytwarzania energii elektrycznej oraz wyzwaniami stojącymi przed nowymi pokoleniami w tej materii.

Organizatorom zależy na integracji środowiska skupiającego ludzi w różnym wieku, których cechuje szerokie spektrum zainteresowań badawczych takich jak: nowinki techniczne i naukowe, ekologia, nowe technologie wytwarzania energii elektrycznej z energii słonecznej i wiatrowej czy budowa samochodów zeroemisyjnych.

Czwarte, ostatnie spotkanie przed wakacyjną przerwą, które poświęcone będzie magazynowaniu energii elektrycznej odbędzie się w najbliższy wtorek, 7 czerwca o godz. 18.00 w „Resursie Obywatelskiej”.

Wstęp wolny.

Galeria zdjęć

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych