Wtorek 4 października
Rozalii, Franciszka, Edwina
RADOM aktualna pogoda

Retrospotkania i Drogowskazy znów w Resursie Obywatelskiej

dm 2022-09-11 13:59:00

Kolejny tydzień września w Resursie Obywatelskiej przyniesie powrót popularnych cykli. Już we wtorek, 13 września o godz. 18.00 wielbiciele historii naszego miasta będą mogli wziąć udział w Retrospotkaniu, a dzień później – 14 września o godz. 12.00 i 18.00, zrealizowane zostaną seanse filmowe z cyklu „Drogowskazy”.

13 września, godz. 18.00 – Retrospotkanie

Tematem ostatniego przed wakacjami Retrospotkania w Resursie Obywatelskiej były radomskie dzielnice. Okazał się on dla radomian na tyle interesujący, że pomimo dwugodzinnego spotkania udało się omówić jedynie około połowy dzielnic miasta. W pierwszym spotkaniu po wakacjach, zaplanowanym na 13 września o godz. 18.00, temat będzie kontynuowany.

- Zatrzymaliśmy się na literze „K” – pora więc po wakacjach wrócić do tematu i podyskutować o tych częściach miasta, których nazwy zaczynają się na litery drugiej połowy alfabetu – mówi Paweł Puton z Resursy Obywatelskiej.

Garść ciekawostek o tych dzielnicach przygotuje również Grzegorz Siek z portalu Radom.Retrospekcja.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

14 września, godz. 12.00; 18.00 – Drogowskazy: „Nakręcony tata”

We wrześniu powrócą projekcje filmowe w ramach cyklu „Drogowskazy” w Resursie Obywatelskiej. Na początek instytucja zaprosi na pokazy filmu „Nakręcony tata”. Seanse odbędą się w środę, 14 września o godz. 12.00 i 18.00.

Pierwsza po wakacyjnej przerwie projekcja utrzymana będzie jeszcze w nieco letnim klimacie. „Nakręcony tata” to zabawna komedia familijna. Ben, niespełniony komik, montażysta reality TV, pogrąża się w kryzysie wieku średniego. Umieszczane w internecie filmiki z jego komediowymi występami nie cieszą się popularnością – do czasu, aż nagrywa go własny syn. Dziesięciolatek wrzuca do sieci film, a ten momentalnie staje się viralem i rozpoczyna karierę Bena w mediach społecznościowych jako Selfie Dad.

„Nakręcony tata” to przyjemna i zabawna komedia familijna o ojcu, który otrząsa się z kryzysu wieku średniego i ponownie nawiązuje kontakt z rodziną… z Biblią w jednej ręce i telefonem komórkowym w drugiej.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych