Czwartek 7 lipca
Estery, Metodego, Kiry
RADOM aktualna pogoda

Radomska Orkiestra Kameralna zainaugurowała nowy sezon artystyczny

dm 2021-09-26 12:30:00

Radomska Orkiestra Kameralna wróciła do regularnego koncertowania. Na inaugurację nowego sezonu artystycznego muzycy przygotowali koncert pt. „Pejzaż Polski”. To niezwykły projekt w wykonaniu zespołu "Cup of Time".

Foto: UM Radom

Pejzaż, bo oparty na mieszance muzyki klasycznej, jazzu, improwizacji i „world music”. Polski, bo nawiązujący do tańców narodowych oraz poświęcony twórczości największych kompozytorów znad Wisły. Nie zabrakło także utworów spod pióra samego Zbigniewa Namysłowskiego „Namysłowera” - legendy polskiego jazzu, który wspiera „Cup of time” nie tylko kompozycjami, ale i…występami na wspólnej płycie.

Jak zapowiada Radomska Orkiestra Kameralna, sezon artystyczny 2021/2022 będzie obfitował w wiele wyjątkowych muzycznych doznań.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych