Sobota 2 lipca
Jagody, Urbana, Martyniana
RADOM aktualna pogoda

Nabór na warsztaty "ABC pracy z kamerą"

dm 2022-06-14 18:01:00

Rusza nabór na bezpłatne warsztaty ,,ABC pracy z kamerą”, które odbędą się w ramach Kameralnego Lata. Będzie to szansa na zdobycie pierwszych doświadczeń w pracy na planie filmowym.

Festiwal Kameralne Lato to wydarzenie łączące specjalistów z branży filmowej z fanami niezależnego młodego kina i osób, które myślą o karierze w świecie filmu. Warsztaty skierowane są do młodych osób zafascynowanych światem filmu oraz osób pragnących związać swoją przyszłość z branżą filmową, które nie mają doświadczenia w pracy z kamerą i na planie zdjęciowym. Uczestnicy pod okiem doświadczonych opiekunów nauczą się jak od podstaw zrealizować krótki film. Jak zapewniają organizatorzy, do udziału wystarczą: wyobraźnia, pajsa oraz chęć poszerzania swojej wiedzy.

W trakcie warsztatów uczestnicy wezmą udział w spotkaniach ze specjalistami pracującymi w branży filmowej oraz w praktycznych ćwiczeniach z profesjonalnym sprzętem filmowym. Stworzą również własną reklamę o tematyce społecznej. Wydarzenie będzie okazją do spróbowania swoich sił w pracy na planie oraz działaniu w grupie.

Zajęcia warsztatowe będą prowadzone w nowoczesnych przestrzeniach Pracowni Nowych Mediów działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury AMFITEATR w Radomiu. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Zajęcia dedykowane są przede wszystkim młodzieży z Radomia i okolic.

Aby zgłosić się na warsztaty należy przeczytać regulamin oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://kameralnelato.pl/ruszyly-zapisy-na-warsztaty-abc.../

Termin zgłoszeń mija 16 czerwca 2022 r.

15. Ogólnopolskie Spotkania Filmowe Kameralne Lato odbędą się w dniach 3 – 9 lipca.

Galeria zdjęć

Komentarze naszych czytelników

 • Kamera stop

  2022-06-14 12:01:51

  Co za dzień całą ekipe na warsztaty oddelegowało.  Znajdziesz sie na zdjęciach. 

 • Kamera stop klatka

  2022-06-14 12:02:18

  Co za dzień całą ekipe na warsztaty oddelegowało.  Znajdziesz sie na zdjęciach.  Poszukaj sie na zdjęciach

 • RADOM to PIS+

  2022-06-15 04:51:52

  Antyradomskie COZADZIEŃ,RADIO RECORD I DAMI należą do noejakiego TATARKA Z KIELC.

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych