Wtorek 27 września
Damiana, Amadeusza, Mirabelli
RADOM aktualna pogoda

Koncertowy weekend w Elektrowni. Zagrają Alicetea i you.Guru

2022-08-16 08:00:00

Jeśli spędzacie najbliższy weekend w Radomiu, warto rozważyć propozycję Mazowieckiego Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia, które zaprasza aż na dwa koncerty – w piątek zespołu Alicetea, zaś w sobotę you.Guru.

Alicetea

Radomską grupę Alicetea tworzy siedmiu muzyków eksplorujących różne stylistyczne zakątki muzyki – od rocka i reggae, przez funkowe rytmy, po elektronikę. Zespół ma na swoim koncie kilkaset zagranych koncertów, zarówno w kraju, jak i za granicą, w tym na największych scenach, takich jak Przystanek Woodstock.

W 2008 roku ukazała się jego pierwsza płyta „Muzyka Moja Broń”, w 2013 roku album „Wyspy Planety Układy”, a w 2018 roku – „Idylla”. Zespół tworzą: Daniel Adamczyk – wokal, Piotr Nieciecki – klawisze, gitara, Łukasz Treter – bas, Marcin Niewczas – gitara, Dariusz Kucharski – perkusja, Grzegorz Olewiński – puzon, Damian Czarnecki – trąbka.

Początek koncertu w piątek, 19 sierpnia, o godz.20.00. Bilety w przedsprzedaży w cenie 25 zł (dostępne online i w kasie), w dniu koncertu – 30 zł (sprzedaż wyłącznie w kasie).

Z kolei w w sobotę, 20 sierpnia, o godz.20.30 kolejne wydarzenie w ramach Strefy Komfortu 2022 - koncert zespołu you.Guru. Grupa powstała z chęci wspólnego eksperymentowania z formą muzyczną. Dźwiękowy odruch, reakcja na dziwne czasy. Muzyka balansująca na nieobliczalnym gruncie, w rytm transowych zapętleń i psychodelicznych melodii. Nie bez znaczenia pozostaje bagaż muzycznych doświadczeń (Innercity Ensemble, B.O.K, Something Like Elvis, Tissura Ani, Potty Umbrella, Upside Down). To właśnie przenikanie się różnych estetyk i inspiracji jest kluczem do muzyki you.Guru.

Koncertowi towarzyszyć będą spektakularne wizualizacje autorstwa Radosława Deruby. Wstęp na koncert – 30 zł (możliwość zakupu biletów również online)

Więcej informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60, a także na stronie internetowej www.mcswelektrownia.pl

Galeria zdjęć

Komentarze naszych czytelników

  • POwiatowy światowiec z PełOoo.

    2022-08-17 21:17:13

    A kunta kinte też będzie?

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych