Czwartek 18 sierpnia
Heleny, Bronisława, Ilony
RADOM aktualna pogoda

Koncert zespołu Renesans

dm 2022-08-02 10:40:00

Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria "Łaźnia" zaprasza na koncert zespołu Renesans, który odbędzie się w piątek, 5 sierpnia o godz. 19:00 w muszli koncertowej.

Zespół Renesans został założony jesienią 2000 r. w Radomiu przez braci Michała i Grzegorza Biernackich. Grupa wielokrotnie była główną atrakcją na finałach WOŚP, Dniach Miast, Juwenaliach oraz wielu koncertach klubowych. 

Renesans koncertował z takimi gwiazdami jak m.in: Natalia Kukulska, Szymon Wydra & Carpe Diem, HEY, Paweł Kukiz i Piersi, Happysad, IRA, Blenders, Ich Troje, Strachy na lachy, Lipali, K.A.S.A, Akurat, Kazik Na Żywo, VOX, De Press, BIG CYC, Reni Jusis, Proletaryat, Turbo, Róże Europy. Renesans w swoim dorobku artystycznym posiada 47 autorskich kompozycji oraz ok 50 coverów utrzymanych w szeroko pojętym stylu rockowym. 

Skład formacji: Michał Biernacki – gitara, śpiew; Grzegorz Biernacki – gitara; Kamil Tomasik – perkusja; Maciej Świtas – bas

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych