Sobota 26 listopada
Delfiny, Lechosława, Konrada
RADOM aktualna pogoda

Jubileuszowy Koncert z okazji 70-lecia MDK

dm 2022-10-03 15:26:00

Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu ma już 70 lat! Z tego powodu odbył się Jubileuszowy Koncert Wychowanków MDK, pt. „Złoto”.

Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu to bardzo ważna placówka w naszym mieście. Uzupełnia i wzbogaca proces edukacji szkolnej oraz wychowania. Działa na rzecz właściwego zagospodarowania czasu wolnego, sprzyja rozwojowi zainteresowań, umiejętności oraz wrażliwości wychowanków. To tam działa jedna z najlepszych w Europie i na świecie młodzieżowych orkiestr - Orkiestra Grandioso Radom, a także m.in. Studio Piosenki „Fermata”, zespoły taneczne „Etiuda” i „Arabesqa” czy zespół akrobatyczny „Pajęczarki”. MDK organizuje liczne imprezy, konkursy, przeglądy, turnieje i wystawy.

- Serdecznie gratuluję tak zacnego jubileuszu i jednocześnie dziękuję za kształcenie naszej młodzieży oraz rozwijanie ich pasji i zainteresowań! Życzę kolejnych lat działalności na rzecz mieszkańców naszego miasta - mówił prezydent Radosław Witkowski.

Komentarze naszych czytelników

  • Jack

    2022-10-03 18:51:24

    Radek a ty nie sam nie działasz na rzecz mieszkańców miasta tak jak MDK

  • PYTAM SIE

    2022-10-04 08:27:41

    NA MICKIEWICZA BEDZIE KONCERT W MDK ?

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych