Niedziela 26 czerwca
Jana, Pawła, Miromira
RADOM aktualna pogoda

Głosuj na Elektrownię w BOM-ie!

dm 2022-05-17 15:33:00

W tegorocznej edycji programu Budżet Obywatelski Mazowsza znalazły się trzy projekty, które dotyczą Mazowieckiego Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu.

Mamy szansę zdobyć finansowanie na ich wykonanie ze środków samorządu województwa, dzięki wspólnemu zaangażowaniu i wzięciu udziału w głosowaniu, które potrwa od 8 do 30 czerwca 2022 roku. Zawalczmy o realizację wartościowych pomysłów!

317. Modern jazz i balet na artystycznym tarasie MCSW Elektrownia

Projekt dotyczy organizacji na tarasie Mazowieckiego Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu cyklicznych spotkań i warsztatów z zakresu artystycznych technik tanecznych oraz modern jazzu i baletu. Zajęcia będą prowadzić znani na świecie tancerze. Jednym z elementów projektu będzie montaż platformy schodowej prowadzącej na taras, która umożliwi transport osób z niepełnosprawnościami i specjalnymi potrzebami.

331. Dotknąć i usłyszeć sztukę

Projekt zakłada dostosowanie sal wystawienniczych Mazowieckiego Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu do potrzeb osób niewidomych, słabowidzących, niesłyszących lub niedosłyszących m.in. poprzez stworzenie stanowisk tyflograficznych, rozbudowanie systemu audioprzewodników, przygotowanie nagrań dźwiękowych w formie audiodyskrypcji oraz przygotowanie audioprzewodników w języku migowym.

334. Zielona przestrzeń dla sztuki

Celem projektu jest stworzenie przyjaznej, wypełnionej zielenią i sztuką przestrzeni przed budynkiem Mazowieckiego Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu.

Prace obejmą zaprojektowanie nowej szaty roślinnej, rewitalizację istniejącej już zieleni oraz zamontowanie intrygujących kształtem i kolorem rzeźb o cechach użyteczności publicznej, które zostaną stworzone przez współczesnych artystów zaproszonych do udziału w projekcie. Dzięki temu radomianie zyskają przestrzeń, która będzie łączyła funkcje rekreacyjne, użytkowe, kulturalne i edukacyjne.

Jak głosować?

  • Głosowanie odbywa się online na stronie www.bom.mazovia.pl od 8 do 30 czerwca 2022 roku
  • Głosować może każdy mieszkaniec województwa mazowieckiego.
  • Można oddać głos maksymalnie na dwa projekty – jeden z puli ogólnowojewódzkiej i jeden z puli podregionalnej.
  • Wszystkie projekty należy wybrać w trakcie jednego głosowania. Po zakończeniu głosowania, powrót do platformy i oddanie głosu na drugi projekt będzie niemożliwe.
  • W celu identyfikacji głosującego potrzebne będzie podanie imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania (ograniczonego do nazwy miejscowości i powiatu) oraz numeru telefonu.

Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60, a także na stronie internetowej www.mcswelektrownia.pl.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych