Wtorek 4 października
Rozalii, Franciszka, Edwina
RADOM aktualna pogoda

Finisaż wystawy "Woman Art Power"

dm 2022-09-06 15:42:00

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu zaprasza na finisaż wystawy, pt. „Woman Art Power”, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 11 września o godzinie 12:00.

Będzie to ostatnia okazja do obejrzenia ekspozycji, którą ze swojej perspektywy pokażą Julia Curyło, Monika Falkus i Agata Zbylut.

Na wystawie „Woman Art Power” prezentowanych jest blisko 80 dzieł 20 artystek. Siła tej prezentacji tkwi w wyrazistości przekazu oraz różnorodności postaw artystycznych. Różne doświadczenia i indywidualne podejście do sztuki łączy wspólny wątek: autonomiczny głos wyrażony poprzez twórczą ekspresję.

Artystki: Anna Baumgart, Beata Ewa Białecka, Julia Curyło, Martyna Czech, Iwona Demko, Olga Dmowska, Anna Grzymała, Dorota Hadrian, Monika Falkus, Bożena Klimek-Kurkowska, Agata Kus, Katarzyna Kukuła, Hanna Krzysztofiak, Katarzyna Pietrzak, Jadwiga Sawicka, Helena Stiasny, Sabina Twardowska, Alex Urban, Ludmiła Woźniczko, Agata Zbylut.

Na wydarzenie nie są wymagane zapisy.

Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60, a także na stronie internetowej www.mcswelektrownia.pl

Komentarze naszych czytelników

  • Daj hejka dla jarka gejka

    2022-09-12 08:27:09

    Cały świat się  już z PiSu  śmieje. Same gejki pedofile i złodzieje. Chcieli Naród przestraszyć pod prysznicem w kąpieli ale czym to już nie mieli. Bo Jarek ma bardzo mały instrumencik .  

  • Daj hejka dla jarka gejka !

    2022-09-12 08:27:18

    Cały świat się  już z PiSu  śmieje. Same gejki pedofile i złodzieje. Chcieli Naród przestraszyć pod prysznicem w kąpieli ale czym to już nie mieli. Bo Jarek ma bardzo mały instrumencik .  

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych