Wtorek 29 listopada
Błażeja, Saturnina, Fryderyka
RADOM aktualna pogoda

Bajkowe niedziele w Resursie

dm 2022-10-31 10:57:00

Resursa Obywatelska (ul. Malczewskiego 16) zaprasza najmłodszych odbiorców na kolejną odsłonę cyklu „Bajkowe niedziele”. Tym razem widzowie zobaczą film familijny pt. „Rocca zmienia świat”. Seans 6 listopada o godz. 11:00.

Kadr z filmu „Rocca zmienia świat”

- Film opowiada historię zabawnej i odważnej dziewczynki o imieniu Rocca, która swoje dzieciństwo - ze względu na pracę ojca - spędza w towarzystwie astronautów. Gdy tylko pojawia się taka potrzeba, bohaterka filmu pomaga potrzebującym i z niekończącym się optymizmem zjednuje ludzi wokół siebie - mówi Katarzyna Jagiełło z Resursy Obywatelskiej.

Produkcja dedykowana jest dzieciom w wieku od 8 lat. Czas trwania filmu to ok. 100 minut. Tradycyjnie po seansie Resursa zaprosi na warsztaty kreatywne dla wszystkich chętnych.

Bilety na wydarzenie kosztują 10 zł. Wejściówki można nabywać w kasie instytucji oraz online na biletyna.pl.

Komentarze naszych czytelników

 • sel

  2022-10-31 09:16:37

  Sprawa pijanego Stuhra za kierownicą. Uciekał dwa razy, wszystko się nagrało. Ofiara mówi o dziwnym zachowaniu: coś wyszarpał i schował

 • he he

  2022-10-31 11:10:57

  Morawiecki dzieciom i dorosłym z Suskim będzie bajki opowiadał. 

 • he he he

  2022-10-31 11:11:18

  Morawiecki dzieciom i dorosłym z Suskim będzie bajki opowiadał. 

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych