Poniedziałek 4 lipca
Malwiny, Izabeli, Aureliana
RADOM aktualna pogoda

Bajkowa Niedziela w Resursie

dm 2021-09-25 12:12:00

Po wakacyjnej przerwie wracają Bajkowe Niedziele w Resursie. 26 września o godz. 11:00 zapraszamy dzieci z opiekunami na projekcję filmu animowanego „Miś Bamse i Super Miód” oraz warsztaty robienia czekolady z Warsztatownią MammaLeo. Będzie zabawnie i słodko - mówi Maciej Zwierzyński z Resursy.

Po wakacjach będziemy spotykać się w co drugą niedzielę. Na naszych gości czekać będą pokazy filmowe i spektakle teatralne. Przy okazji każdego pokazu odbywają się też warsztaty z animatorami, spotkania z ciekawymi gośćmi oraz liczne konkursy z nagrodami. Wszystkie dzieci uczestniczące w projekcjach otrzymają kolorowankę „Legenda o powstaniu Radomia” - mówią organizatorzy.

Bajkowe Niedziele to propozycja Resursy Obywatelskiej dla najmłodszych odbiorców, wspaniały pomysł na rozpoczęcie przygody z kinem i teatrem oraz interesujący sposób spędzenia wolnego czasu w gronie rodzinnym.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w „Resursie” oraz na biletyna.pl.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych