Środa 29 czerwca
Piotra, Pawła, Benity
RADOM aktualna pogoda

Odszkodowanie za śmierć ojca

Artykuł sponsorowany 2022-04-12 07:00:00

Śmierć ojca lub matki to wyjątkowo smutne wydarzenie w życiu dziecka. Niestety, żadne środki pieniężne uzyskane z odszkodowania nie są w stanie zrekompensować straty jaką odczuwają dzieci, ale mogą jednak pomóc im w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości i załatwienie spraw, które zostawili rodzice. Zobaczmy, co warto wiedzieć w tym temacie.

Odzyskiwanie odszkodowania za śmieć bliskiej osoby warto powierzyć doświadczonym specjalistom

Odszkodowanie za śmierć ojca lub innej bliskiej osoby

Po stracie rodzica - ojca lub matki, można domagać się m.in.:

• stosownego odszkodowania,

• renty,

• zadośćuczynienia za krzywdy psychiczne,

• zwrotu kosztów pogrzebu.

Uzyskiwanie odszkodowań - dlaczego warto zdać się na specjalistę?

Odzyskiwanie odszkodowania za śmieć bliskiej osoby warto powierzyć doświadczonym specjalistom. Dlaczego? Otóż mają oni wieloletnie doświadczenie w prowadzenie tego typu przypadków. Eksperci od odszkodowań w ciągu swojej kariery spotkali się z wieloma różnymi scenariuszami przebiegu spraw o uzyskiwanie odszkodowań, dzięki czemu doskonale wiedzą jak je rozegrać, aby ostateczni wynik był korzystny dla klienta. Dodatkowo, specjaliści od odszkodowań pomagają swojemu klientowi na każdym etapie postępowania. Najpierw szacują szanse na uzyskanie odszkodowania, potem wspierają w zgromadzeniu wszystkich niezbędnych dokumentów, pilnują terminów i reprezentują klienta przed ubezpieczycielem i różnymi organami, a na koniec pomagają w ewentualnym odwołaniu się w przypadku niekorzystnego dla klienta zakończenia sprawy.

Kancelaria odszkodowawcza Ex Lege Odszkodowania

Wśród licznych kancelarii odszkodowawczych działających na rynku, warto wybrać profesjonalną i rzetelną firmę. Tylko taki wybór pomoże w osiągnięciu sukcesu w procesie uzyskiwania odszkodowań. Jedną z najlepszych kancelarii działających w tym zakresie jest kancelaria odszkodowawcza Ex Lege Odszkodowania. Pracownikami Ex Lege Odszkodowania są najlepsi specjaliści z obszaru prawa cywilnego i karnego, co sprawia, że kancelaria jest ekspertem w dziedzinie szeroko pojętych roszczeń - zarówno tych dotyczących szkód osobowych, jak i majątkowych.

Potwierdzeniem skuteczności Ex Lege Odszkodowania jest bycie laureatem w prestiżowym plebiscycie branżowym „Orly Prawa” w 2019 i 2020 roku. Pracownicy Ex Lege Odszkodowania są zaangażowani w sprawę swoich klientów od początku do końca i świadczą obsługę na każdym etapie postępowania. Posiadają również stały kontakt z klientem i regularne informują go o zachodzących postępach w sprawie. Ponadto, działania Ex Lege Odszkodowania oparte są na zasadzie success fee, co gwarantuje zaangażowanie, skuteczność i bezpieczeństwo ponieważ wynagrodzenie uzależnione jest od efektu nie płatne z góry.

Aby umówić się na spotkanie dotyczące swojego przypadku wystarczy skontaktować się z biurem dzwoniąc pod numer 693 326 779 lub napisać maila na adres: biuro@exlege.net.pl Można też skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej exlege.net.pl w zakładce „Kontakt”. Warto zaznaczyć, że Ex Lege Odszkodowania mimo iż ma siedzibę w Sosnowcu, to swoje usługi świadczy na terenie całej Polski. Oznacza to, że nawet osoba mieszkająca w Radomiu będzie mogła uzyskać odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby z kancelarią odszkodowawczą Ex Lege Odszkodowania.

Kancelaria odszkodowawcza Ex Lege Odszkodowania - oferta

Jedną ze specjalizacji kancelarii odszkodowawczej Ex Lege Odszkodowania jest odzyskiwanie odszkodowań za śmierć bliskiej osoby, np. takich jak odszkodowanie za śmierć ojca. Nie jest to jednak jedyna czynność, która leży w jej kompetencjach. Ex Lege Odszkodowania świadczy również usługi takie jak:

odszkodowania komunikacyjne,

odszkodowania za wypadki w pracy,

odszkodowania za chorobę zawodową,

odszkodowania za wypadki w rolnictwie,

odszkodowania za błędy medyczne,

odszkodowania za szkody majątkowe,

odszkodowania wypadki na chodniku,

odszkodowania lotnicze.

Firma zajmuje się również odzyskiwaniem pieniędzy z OFE, kapitalizacją rent i podwyższaniem emerytur, a także uzyskiwaniem możliwości odbycia bezpłatnej dla poszkodowanego rekonwalescencji w nowoczesnych ośrodkach rehabilitacyjnych w różnych rejonach kraju na koszt ubezpieczyciela (bezpłatna rehabilitacja z OC sprawcy).

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych