Piątek 29 marca
Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Remis Broni, wygrana "zielonych"

mn 2011-04-02 18:13:00

W III lidze piłkarskiej powody do zadowolenia mają kibice Radomiaka. Fani Broni liczyli na lepszy wynik swoich ulubieńców.

Piłkarze wicelidera III ligi łódzko-mazowieckiej Broni Radom pechowo zremisowali na stadionie rywala z ligowym średniakiem - Pilicą Przedbórz 1:1, prowadząc do przerwy 1;0. Bramkę w 45 minucie zdobył Daniel Ciupiński.

2:0 (2:0) na własnym boisku pokonali natomiast groźny zespół Mazura Karczew Piłkarze Radomiaka. Bramki zdobyli: Czpak w 9 minucie i Tarnowski w 44 minucie.

W tabeli bez zmian, prowadzi Pogoń Siedlce, przed Bronią i Radomiakiem.