Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mocna Rozmowa: Andrzej Kosztowniak [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2020-11-23 08:50:00

Gościem w programie "Mocna Rozmowa" w Radio Radom był Andrzej Kosztowniak, poseł PiS.

autor: dm

Wasze komentarze (27)

PIS 2000+
2020-11-25 00:51:00

LOTNISKO i WOJEWÓDZKI RADOM OD PIS.

PiS się kończy !!!
2020-11-24 08:16:00

PiS ma poparcie niekoniecznie dlatego, że przekupił naród za pomocą "500+" (które się kończy bo brak funduszy), czy dlatego, że ludziom się podoba "dojna zmiana". Populizm i Socjalizm ma poparcie, bo atakując bezpardonowo elity sprawił, że Polski Cham czuje się dumny ze swojego chamstwa, Polski Nieuk- ze swojego nieuctwa, a Polski Nieudacznik czuje, że winni jego porażek są ci którzy odnieśli sukces. I WŁAŚNIE TAK ZACHOWUJE SIĘ PiS

0
2020-11-23 22:51:00

Czy Witkowski i reszta sitwy już siedzi?

Bin-koński
2020-11-23 21:02:00

jednak doszedłem do wniosku że komentujący tu ludzie z PO to półgłówki. pisowscy ich podpuszczają coś im puszczą (tam też jest bitwa różnych frakcji) a ci już wypisują jakby wiedzieli kto co pisze. Co za debile z tych platformianych trolli.

0
2020-11-23 20:09:00

Próbowałem . Usilnie próbowałem - niestety nie dało się tego słuchać .

brawo my kompletni kretyni
2020-11-23 18:46:00

Mamy tak dobrego prezydenta ignoranta Witkowskiego, że wybierzemy go na trzecią kadencję

lista
2020-11-23 15:20:00

Ciekawe czy Andrzej Kosztowniak w 2023 roku bedzie na liscie PiS do sejmu ?

0
2020-11-23 15:04:00

Jeszcze jeden lotniskowy specjalista od budowy lotniska. Facet ma nawroty. Jak już wybudują to i tak lotnisko padnie z powodu Alei Wojska Polskiego

+ że pracuję 24/24 h
2020-11-23 14:45:00

Panie pośle powiedz Pan coś śmiesznego. A on nazywam się Andrzej Kosztowniak i jestem osłem

do Ścibora
2020-11-23 11:08:00

Wojtuś, ale się napinasz, uważaj bo przy twoim wytrzeszczu to niebezpieczne.

do Ścibora jedynego pisowca komentującego - FAKTY
2020-11-23 11:05:00

Przede wszystkim, w nazwie ma Warszawa-Radom i będzie zapasowym lotniskiem Okęcia. tylko samoloty Lot będą latać z Warszawy reszta jak chce to do Radomia lub innych lotnisk. Po drugie to PiS nie interesowął się ludźmi i nie zastosował obostrzeń wcześniej, tylko stołkami do podziału przy rozpadzie koalicji, następnie po cichu chciał wprowadzić ustawę aborcyjną, stąd protest ludzi myślących.

RADOM to PIS.
2020-11-23 10:52:00

Wszystkie wyPOciny pod spodem,pod różnymi nickami,napisała jedyna POwiatowa drobna POdpalaczka w Radomiu.DEBIL/ka LUCJANna.Rzeczniczka PełO.PełO to CI,co SWOIMI NIELEGALNYMI MANIFESTacjami,ŚWIADOMIEPOzarażali cały RADOM i region ZARAZĄ.Ostatniej doby mieliśmy .... 600 ZAKAŻEŃ.I RADOMIANIE z regionem, PADAJĄ jak muchy.Pod sąd.P.S.Prawda jest taka,że żeby poseł Kosztowniak,nie zaczął budować kiedyś lotniska w Radomiu,to dzisiaj po lotnisku w Radomiu,latali by wicio,frycio&wspólnicy,i ganiali by,dzikie świnie ze swoim struzikiem (księciem mazowsza-wielkim łbem) z Płocka.POmyje wiecie co WAS najbardziej boli? Wredne PO-laczki.WOJEWÓDZKI RADOM z LOTNISKIEM.Tylko SIEDLCE.Żadnych Płocków.OKRADALI Mazowsze (Radom) 20 lat i wystarczy.A wcześnie Kicaje kieleckie przez ... 30 lat.

marta
2020-11-23 10:32:00

kocham Dzbana

przezorny
2020-11-23 10:10:00

Dariusz z zawodu konserwator szkolny (ślusarz), zwany też działkowcem, ulubieniec targowiska przy Śląskiej. Nowej ksywy dzban nie słyszałem, ale pasuje do niego, zresztą z jego oczu również bije tęsknota za rozumem jak i od jego szefa Carycy vel. Perukarza z zawodu. Tacy ludzie bez wykształcenia obycia oraz wrodzonej inteligencji, słuchający Martyniuka i Bayer Full cóż od nich oczekiwać.....

dariusz jest dzbanem
2020-11-23 09:44:00

Komentarz zablokowany.

EDZIO
2020-11-23 09:43:00

andrzej a co jak bedzie sypać twój były współpracownik?pytAM CZY TAKA MOŻLIWOŚĆ MOŻE BYĆ?

realista nie polityk.
2020-11-23 09:42:00

PiS jak żadne inne ugrupowanie polityczne podzielił Polskę na lepszy sort i gorszy i nawet się z tym nie ukrywają. Polacy chcą takiej Polski nasi dziadowie i ojcowie chcieli Polski równej dla każdego. Ale niestety jeden z bliźniaków niskiego wzrostu nota bene kawaler uważa inaczej. GOŃMY to towarzystwo wzajemnej adoracji.

Temat śliski . Koniec pisu bliski
2020-11-23 09:40:00

I nadają na jedną modłę pisiórki podłe. Ile razy można obalać komunę. Do komuny "kler" dołączył. Kościół katolicki wykończy sam pis a Kobiety pzpr pis na bis.

Temat śliski . Koniec pisu bliski
2020-11-23 09:40:00

I nadają na jedną modłę pisiórki podłe. Ile razy można obalać komunę. Do komuny "kler" dołączył. Kościół katolicki wykończy sam pis a Kobiety pzpr pis na bis.

Temat śliski . Koniec pisu bliski
2020-11-23 09:40:00

I nadają na jedną modłę pisiórki podłe. Ile razy można obalać komunę. Do komuny "kler" dołączył. Kościół katolicki wykończy sam pis a Kobiety pzpr pis na bis.

 1 2 >