Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Firma wycofała swoje zażalenie. Kiedy podpisanie umowy na dokończenie budowy RCS?

Sport, Rekreacja, Turystyka / 2019-11-16 14:07:00, aktualizacja: 2019-11-16 14:43:00

Kolejne informacje ws. dokończenia budowy Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga. Jak się dowiedzieliśmy, firma MAAT 4... wycofała swoje zażalenie złożone do Krajowej Izby Odwoławczej, więc postępowanie ws. przetargu zostało umorzone.

Przypomnijmy - w piątek, 8 listopada miało mieć miejsce podpisanie umowy na dokończenie budowy RCS z konsorcjum stołecznych firm Erekta Budownictwo sp. z o.o./Interiors, ale do KIO wpłynęło kolejne odwołanie dot. tego przetargu.

Złożyła je firma MAAT 4, która nawet nie brała udziału w przetargu, ale... takie miała prawo. KIO odrzuciło wniosek MOSiR o uchylenie zakazu zawarcia umowy, ale... ostatecznie MAAT 4 wycofało swoje zażalenie. Postępowanie zostało więc umorzone.

Teraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji będzie mógł podpisać umowę z wybranym w przetargu wykonawcą. - Nie dostałem żadnego pisma z Krajowej Izby Odwoławczej w tej sprawie. Do czasu, aż taka oficjalna informacja do nas nie wpłynie, nie możemy nic zrobić - mówi jednak Grzegorz Janduła, prezes MOSiR.

Z kolei prezydent Radomia Radosław Witkowski poinformował, że miasto nie będzie już informowało o dacie podpisania umowy, gdyż "staliśmy się ofiarami otwartości i transparentności".

Do sprawy będziemy powracać.

autor: Damian Markowski

Wasze komentarze (11)

# ZA KRATY PIS
2019-11-17 13:34:00

PIS ZAMIAST ZAJĄĆ SIĘ USUWANIEM BUBLI PRAWNYCH TO JESZCZE DOLEWA OLIWY DO OGNIA I SAME BUBLE PRODUKUJE.

ii
2019-11-17 11:39:00

gdzie praca witek oszuscie klamco nierobie

Do dzialkowca
2019-11-16 23:29:00

Dzialkowiec nie strasz nie strasz bo się zesrasz . Już niedługo już niedługo bla bla bla jakbym słyszał Schetynę, a wybory ciągle po plecach :D

Działkowiec z S12
2019-11-16 17:39:00

Komentarz zablokowany.

dalej ja
2019-11-16 16:17:00

"miasto nie będzie już informowało o dacie podpisania umowy, gdyż "staliśmy się ofiarami otwartości i transparentności". TO JAKIŚ PRIMA APRILIS????????? Czy pierwszy krok do rozbiórki?? Co to za bzdura panie Prezydencie

granda
2019-11-16 16:03:00

Odpowiednie władze winny się zainteresować działalnością pseudo prezydenta miasta

Bożena
2019-11-16 16:01:00

Witkowski niczego jeszcze w Radomiu nie wybudował i nie wybuduje. Co tam z kamienicą Deskurów panie prezydencie?

0
2019-11-16 15:03:00

Ciekawe czy pisiaki już mają zaplanowany kolejny ruch żeby zablokować tą budowę?

0
2019-11-16 14:41:00

MAAT 4 http://m.krs-online.com.pl/maat4-sp-z-o-o-krs-5905730.html

0
2019-11-16 14:36:00

Bardzo ciekawa jest informacja o tej spółce na ich stronie. Brak informacji o numerze KRS czy kapitale zakładowym.

charatar
2019-11-16 14:34:00

Kibice Radomiaka bezgranicznie wierzą oszustowi a ten ich kręci jak półgłówków i debili. Brawo wy