Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Najświeższe oferty pracy w Radomiu [LISTA WOLNYCH STANOWISK]

Praca / 2019-09-26 10:15:00

Praca czeka na Ciebie. Poniżej prezentujemy najnowsze oferty pracy z Powiatowego Urzędu Pracy w Radomiu, aktualne na dzień 26 września 2019 roku.

Aktualne oferty PUP w formacie PDF. Więcej ofert pracy z Radomia TUTAJ

Kontakt z PUP
Centrala (parter, pokój 114); nr telefonów: (48) 363-99-57/58/59; (48) 384-20-74/75; (48) 360-25-03; (48) 360-59-77; (48) 386-71-14; (48) 385-51-51.
Kancelaria (parter, pokój 114); nr telefonów: (48) 384-20-74 / 75 wew. 113; (48) 386-71-13; kancelaria@pupradom.pl

autor: dm, PUP Radom

Wasze komentarze (10)

Pic na wodę!
2019-10-01 11:58:00

Te oferty to pic na wodę albo już są znajomi królika na dane stanowiska, albo u prywaciarza za to co mu skapnie z wąsa zap... od bladego świtu do zmroku i w soboty również!!! W tym jeśli chodzi o prywaciarzy i firmy prywatne to sami wyzyskiwacze za grosze!!!

Pic na wodę!
2019-10-01 11:58:00

Te oferty to pic na wodę albo już są znajomi królika na dane stanowiska, albo u prywaciarza za to co mu skapnie z wąsa zap... od bladego świtu do zmroku i w soboty również!!! W tym jeśli chodzi o prywaciarzy i firmy prywatne to sami wyzyskiwacze za grosze!!!

Pic na wodę!
2019-10-01 11:58:00

Te oferty to pic na wodę albo już są znajomi królika na dane stanowiska, albo u prywaciarza za to co mu skapnie z wąsa zap... od bladego świtu do zmroku i w soboty również!!! W tym jeśli chodzi o prywaciarzy i firmy prywatne to sami wyzyskiwacze za grosze!!!

Pic na wodę!
2019-10-01 11:58:00

Te oferty to pic na wodę albo już są znajomi królika na dane stanowiska, albo u prywaciarza za to co mu skapnie z wąsa zap... od bladego świtu do zmroku i w soboty również!!! W tym jeśli chodzi o prywaciarzy i firmy prywatne to sami wyzyskiwacze za grosze!!!

Puc na wodę
2019-10-01 11:57:00

Te oferty to pic na wodę albo już są znajomi królika na dane stanowiska, albo u prywaciarza za to co mu skapnie z wąsa zap... od bladego świtu do zmroku i w soboty również!!! W tym jeśli chodzi o prywaciarzy i firmy prywatne to sami wyzyskiwacze za grosze!!!

Do Władek
2019-10-01 11:54:00

Nie dziw się na lepsze oferty są już osoby jak to w radomiu, jakby było tyle stanowisk jak oni podają do Wawy nie jeździło by tyle osób

Do 34
2019-10-01 11:52:00

Jest pod stołem u pani jest już znajoma na to stanowisko

34
2019-09-30 19:15:00

A gdzie się podziała oferta pracy fakturzysty z 26 września - zniknęła ?

llll
2019-09-26 22:22:00

mozna i fizycznie ale sam syf trzy zmiany za grosze

Władek
2019-09-26 12:53:00

Prawie same fizyczne lub nie wymagające wykształcenia wyższego ;)