Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Motocyklista wypadł z parkingu Galerii Słonecznej

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-09-16 15:35:00

24-letni motocyklista wypadł z ostatniej kondygnacji parkingu Galerii Słonecznej.

Sytuacja miała miejsce około godz. 13. Jak informuje policja, 24-latek poruszał się motocyklem marki yamaha. Najpierw uderzył w betonową barierkę, a następnie wypadł na zewnątrz, spadając na samochód, a potem na kostkę brukową. Został przewieziony do szpitala.

Na miejscu pracuje policja, która wyjaśnia wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

autor: dm, KMP Radom

Wasze komentarze (9)

gość
2019-09-17 10:39:00

Każdy głupek, który dostanie do ręki narzędzie, może być niebezpieczny. Chodzi tylko o eliminowanie. Niestety, Policja się jakoś szczególnie nie popisuje. A rzeczywiście, jezdżą "stadami" i rozrabiają.

Mobilek
2019-09-16 20:01:00

des nie jeżdżę i nie mam żadnego motocykla. Każdego dnia widzę ich jak wszędzie wpychają się i zapitalają stadami i solo po 150.

0
2019-09-16 19:59:00

Prawie codziennie wieczorem odbywają się głośne jazdy motocyklowe debili.

@dds
2019-09-16 19:20:00

A ty kim jesteś dziadu? Pewnie jeździsz po mieście w puszce 50km/h ?

dds
2019-09-16 19:05:00

@Mobilek, czemu wyzywasz innych, kim ty gówniarzu jesteś. Pewnie jeździsz ścigaczem 50km/h po ulicach miasta. Tylko skąd to wycie wieczorne szlifierek na ulicach? Pytanie dlaczego wypadł, miejmy nadzieję że jest monitoring i to zobaczymy.

@Mobilek
2019-09-16 19:03:00

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka debilu

12
2019-09-16 18:14:00

Wczoraj na 25 widziałem koło godz. 20 zapierd..alających 4 motocyklistów, wyścigi sobie robili. To jest chore. Nie można mieć do niech szacunku.

0
2019-09-16 18:05:00

zbyt wolno i bezpiecznie jechał !!!

Mobilek
2019-09-16 16:36:00

Motocykliści to debile