Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mocna Rozmowa: Leszek Ruszczyk [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-09-16 13:33:00

O reformie edukacji i jej skutkach w Radomiu, propozycji podniesienia płacy minimalnej do 4000 zł, a także o dokończeniu budowy RCS - mówił w programie "Mocna Rozmowa" w Radio Radom, poseł PO, Leszek Ruszczyk.

Rozmawiała Aneta Pieńkowska.

autor: dm

Wasze komentarze (13)

Tru
2019-09-17 15:39:00

Dajcie chłopu żyć, przecież on z POKO startuje, to już samo w sobie jest jak żart. Rubaszność i wąs wujka tylko dopełniają całości obrazu.

ja
2019-09-17 15:12:00

Leszek Ruszczyk powodzenia! !!!

fd
2019-09-17 12:31:00

Komentarz zablokowany.

Roman
2019-09-17 12:30:00

Dlaczego władze PO -wskie miasta Radomia nie wieszają reklam wyborczych Kluzik Rostkowskiej? Panie Schetyna to robota Frysztaka i Wilk których plakatów jest pełno w całym mieście cchociaż na wybor nie mają żadnych szans.

Karol Wicik
2019-09-17 08:53:00

Pis i PO nie popisały sie już. Czas na lewice!

0
2019-09-16 22:10:00

Tragedia!

Jan
2019-09-16 20:09:00

Kiedy w sobotę 14 września napisałem na jego stronie że nie głosuję na takich jak on.Poseł Ruszczyk odpowiedział mi bym włączył myślenie. Na co ja odpowiedziałem 3 pytaniami do posła Ruszczyka. Poprosiłem posła Ruszczyka by odpowiedział mi na 3 pytania. Dzisiaj jest poniedziałek. Minęło dwa dni a odpowiedzi nie ma. Zdaje się że te 3 pytania były bardzo kłopotliwe dla niego. Dlatego Nie mam zamiaru głosować ani na niego,ani na KO i ich popleczników.

0
2019-09-16 19:49:00

Mierny , ale wierny .......pelo i Kopacz , która go wykreowała.Tylko co on teraz zrobi bez tej obronnej tarczy ?Czym zajmie się po przegranych wyborach ? Może już czas odejść na emeryturę ?

gfhhgf
2019-09-16 15:35:00

Leszek to człowiek legenda , szczególnie jak tłumaczył dlaczego PKS RAdom miał straty, gdy byl jego prezesem

hero
2019-09-16 15:17:00

Komentarz zablokowany.

0
2019-09-16 15:09:00

Komentarz zablokowany.

Iwona
2019-09-16 14:38:00

Komentarz zablokowany.

Będą jaja
2019-09-16 13:56:00

Hmmmmmmm ale przystojniak z tego Leszka i ten wąs