Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mocna Rozmowa: Marta Michalska-Wilk [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-09-06 15:23:00

O walce w wyborach oraz o tym, w jaki sposób w Senacie zadbać o sprawy radomian - mówiła w programie "Mocna Rozmowa" w Radio Radom, radna Koalicji Obywatelskiej, Marta Michalska-Wilk.

Rozmawiała Aneta Pieńkowska.

autor: dm

Wasze komentarze (22)

Bolo
2019-09-07 21:30:00

pani wilk dostala stanowisko w spolce miejskiej radpec specjalnie dla niej stworzone -Dyrektor Biura Zarzadu jak w powaznej spolce za dobra pensje, apropos plac to zarzad radpecu zaserwowal zalodze podwyzke placy w wyskosci 100 zlotych

Kinio
2019-09-07 16:01:00

Co robiłaś gdy twój idol Tusk sprzedawał radomskie łączniki za psie grosze? Firma warta ponad 40 mln. Kolesie z partii opchnęli za 1,43 złociszy. Jak menel skradziony telewizor za flaszkę jabola. Program wyborczy? Opowiadanie bajek.

Dan
2019-09-07 15:00:00

Wywiad "na okrągło". Żadnych trudniejszych pytań. Co Pani Radna zrobiła dla tego "kochanego Radomia", jakieś konkrety może. Zjednać elektorat LGBT i PSL czyli woda z ogniem, oj naiwność lub pewność siebie. Zdrowie: mimo większej kasy na leczenie brak choćby lekarzy. Ma Radna jakiś pomysł? Studia i specjalizacje trwają latami. PO miała Arłukowicza i Kopacz, cudu jakoś nie było. Demokracja przy układaniu list, ha, ha sama Radna pewnie w to nie wierzy. I tak dalej, zlepek ogólników. Skórkiewicz nie jest prezydentem miasta, ma inne kompetencje i z tego można go rozliczać. A Witkowski orze jak może z innym kandydatem R.Frysztakiem co widać po opóźnionych inwestycjach. Piękne bajki w tej dobranocce.

Komosa do Senatu!!!!!!!!
2019-09-07 14:56:00

Tylko Elżbieta Komosa nasz senator RP...Pamiętaj!Głosuj na nizależnego i bezpartyjnego kandydata!!!!!

Do Joanna
2019-09-07 13:36:00

Nie wymagaj od pani Michalskiej-Wilk zbyt dużo. Jej pojęcie o czymkolwiek opiera się zapewne na wiedzy czerpanej z tvn. Żeby wyrobić sobie swoje zdanie trzeba myśleć samemu, a przynajmniej się starać to robić.

Joanna
2019-09-07 11:57:00

Jak pani nie wstyd popierać LGBT. Pani mówi to jako polska kobieta? Pani nie ma pojęcia co to za ruch, czemu i komu służy. Radzę dobrze zapoznać się ze źródłowymi prawdziwymi przekazami.Wiadomo wszystkim jakie kierunki pani reprezentuje. Wystarczy że pani popierała ruch czarnych parasolek. Pani chce reprezentować polskie kobiety? Niech pani nie śmiesza się. Pani partia dążyła by polskie kobiety pracowały dłużej. Na pewno nie jest pani Kobietą Polką.

Jerzy
2019-09-07 11:16:00

Wysłuchłam z dużą uwagą i stwierdzam że bredziła w stylu swojej partii. Mówiła o wszystkim i niczym. Nie mając żadnych najmniejszych osiągnięć społecznych i politycznych nie można wpychać się do polityki. Jedynym to jest parcie na koryto.

Ewcia
2019-09-07 09:47:00

Pustka,pustka i jeszcze raz pustka. To jest KOSZMAR.. 0 znajomości jakichkolwiek zagadnień.

Cesio
2019-09-07 09:38:00

Ha,ha,ha. Klaudia Jahira,Michalska Wilk. Ten sam poziom.

Wilk i zając
2019-09-07 09:11:00

Wstyd to ta kobieta dla tego miasta parcie na stołek jest ogromne. Sukcesów brak

Pisowi na pohybel
2019-09-07 08:54:00

JUŻ CARYCA ZE SURKOLEM NIE HEJTUJE ZABRAKŁO IM AMUNICJI I SIĘ JUŻ DAWNO WYSTRZELALI Z INWENCJI PO TEJ SWOJEJ KUNWENCJI

Pazerna baba z Radomia
2019-09-06 23:12:00

Komentarz zablokowany.

Ukryty funkcjonariusz ormo @lucjan znów nadaje
2019-09-06 20:54:00

Zatrudniony na etacie hejtera jego zadanie to robić zamieszanie i ponizac zwolenników rzadu

0
2019-09-06 20:00:00

Idźcie zobaczcie jaką wiochę rządzący zrobili na ulicy Skłodowskiej. Czerwone donice to klasyczny przykład gustu PO

delaviera
2019-09-06 19:26:00

wstyd dla miasta ta osoba

zagadka
2019-09-06 18:47:00

na zdjęciu jest od przodu czy od tyłu?

Rad
2019-09-06 18:23:00

Takich ludzi nam potrzeba

Pisz to jedne wielkie szambo i TO NIE WYBIERALNE